Web Hosting Hizmeti

Kelime anlamı barındırma olan hosting, web sayfasına sahip olan pek çok İnternet kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır. Bir web sayfasının hızlı ve devamlı bir şekilde çalışabilmesi için hosting hizmeti gereklidir. Hosting hizmetine teknik olarak sunucu denmektedir.

Ayrıca hosting hizmeti sayesinde web sayfanız çeşitli dosya transferleri yapılabilir. Bunun yanı sıra domain tanımlamaları yapılır ve böylece yayına hazır hale gelir. Sizin de bir web sayfanız varsa ve sayfanızın tüm dünya tarafından 7/24 ulaşılabilir olmasını istiyorsanız mutlaka web hosting hizmetimizden yararlanmalısınız.

Web Hosting Hizmeti
Web Hosting Hizmeti

Web Hosting Ne Amaçlarla Kullanılmaktadır?

Kendinize özel bir blog sayfası oluşturmak istiyorsanız ya da herhangi bir ürünü İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız web hosting hizmetine mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Hosting hizmetimiz sayesinde web sayfanız daha hızlı olacak. Aynı zamanda saldırgan içeriklere ve virüslere karşı son derece güvenilir yazılımlara sahip olacaktır.

Web hosting hizmetimiz, web sayfanızın bütün dünya üzerinde erişilebilir olması için en kaliteli web sunucuları veri merkezleri üstünden hizmet verecektir. Bunların yanı sıra, web sayfalarınızda meydana gelebilecek olası kayıplar için tüm verileriniz yedeklenecektir.

 

Web Hosting Seçenekleri

Web sitenizin amaçlarına göre size uygun web hosting seçenekleri sunmaktayız. Size uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Web sayfanızın ihtiyacına göre bir hosting hizmeti seçmeniz oldukça önemlidir. Kişisel bir blog için paylaşımlı hosting uygun olurken, e-ticaret sitesi için bulut sunucuları uygun olmaktadır.

Sizin için sunduğumuz hosting seçenekleri şunlar olmaktadır;

  • WordPress hosting
  • Linux hosting
  • Windows hosting
  • Kurumsal hosting

Bunlar size sunmakta olduğumuz hosting alternatifleri olmaktadır. Web sayfanızın amacına uygun hizmet eden hosting ile siz de hızlı ve sınırsız bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

 

WordPress Hosting

WordPress dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olmaktadır. Aynı zamanda da, blog oluşturma aracıdır. WordPress hosting hizmetimiz uygulamalara %100 uyum sağlamaktadır. WordPress hosting ile sayfanızı sorunsuz olarak yayınlayabilirsiniz.

 

Linux Hosting

Linux hosting hizmetimiz özellikle, PHP, MySQL, Python gibi uygun araçlarla sunulmaktadır. Bu hosting ile sayfalarınız çok hızlı bir şekilde çalışır. Açık kaynak tabanlı pek çok web uygulaması vardır. Bu uygulamalardan yararlanmak için de linux hostingi kullanmalısınız.

 

Windows Hosting

Microsoft yazılım teknolojileri web siteleri için en uygun kaynaktır. Asp.net, net core ve mssql gibi teknolojilerle oluşturulmuş bir web sayfası için Windows hosting hizmetimizi kullanmalısınız. Bu işi 8 yıldır yapmaktayız ve son derece profesyoneliz. Hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışıyoruz.

 

Kurumsal Hosting

İşletmelerin kişisel ihtiyaçları için de web sayfaları bulunmaktadır. İşletmelerin özel ihtiyaçları için de özellikleri arttırılmış gelişmiş kurumsal hosting kullanılmalıdır.