Webcesi

Web site kurulumu, yazılımı alanında 8 yıldır kendilerini geliştiren ve sektör içerisinde olan işletme, müşterilerine kaliteli ve hızlı sonuç veren hizmetler sunuyor. Sektör bilgisi, kaliteli içerik üretimi ve güncellenebilir site kurulumu anlayışıyla, müşterileri tarafından sıkça tercih edilen işletme, SEO uyumlu web sitelerinin kurulumunda büyük söz sahibi.

Webcesi Hakkında
Webcesi Hakkında

SEO’nun Önemi

SEO, yani Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorları için son derece önemli bir durumdur. İnternet üzerinden yapılan aramaların kelimelere göre şekillendiği düşünülürse, işletmelerin ya da kişisel web sitelerinin, alanlarına ait kelimelerle hizmet vermesi gerekmektedir. Firma müşterilerine kelime optimizasyonu sağlanmış web site kurulumu sağlayarak, her zaman arama motorlarında öne çıkma imkanı sağlıyor. Böylece web siteleri daha çok trafik çekerek insanların dikkatini çekiyor.

 

A’dan Z’ye Site Kurulumu

İşletme, müşterilerine kaliteli hizmetler verirken aynı zamanda onların hiçbir alanda zorlanmamalarını da sağlamakta. Günümüzde pek çok web sitesi hazır temalar üzerine kurulum yaparak içeriği doldurmadan, müşterilerine sitelerini teslim etmektedir. Firma, müşterilerine kodlamadan son kontrol aşamasına kadar ince ince işlenmiş, verimli ve sorumluluk sahibi web sitelerinin kurulumunu sağlayarak hizmet veriyor. Müşterilerine teslim ettikleri sitelerde hiçbir sorun olmamasını, sürekli geri dönüş kontrolleriyle sağlıyorlar.

 

Hızlı İş Teslimi

Şirket, müşterilerine güvenilir hizmet sağlarken aynı zamanda hızlı bir web site planlaması garantisi de veriyor. İşletmeyle iletişime geçerek, kurulumunu dilediğiniz web sitesi için süre de alabilirsiniz. Her web sitesi kendisine özgü bileşenler içeriyor. E-ticaret sitesi, blog sitesi, kurumsal siteler gibi web temaları, kendilerine özgü hizmetleri sağlayabilmeli. Bu durumda firma, hızlı iş teslimi yaparken, her web sitesi kurulumu ve teslimi sürecini de ciddiye alarak adımlarını atıyor.

 

Hizmetlere Genel Bakış

İşletmenin verdiği hizmetler, web sitesi kurulumu alanında yoğunlaşmaktadır. Ayrıca müşterilerine güvenilir ve kaliteli alt yapı da sunan işletme, pek çok farklı konuya değinerek, bütüncül bir hizmet anlayışı benimsemektedir.

Şirketin hizmetleri:

  • Kurumsal ve kişisel web tasarımı
  • Mobil uyumlu web sitelerinin hayata geçirilmesi
  • Hosting
  • SEO entegrasyonu
  • Güncellenebilir içerik yönetimi
  • Satış sonrası destek
  • Grafik tasarım

Hizmetlerini bu başlıklar altında genel bir görüntüye büründüren şirket, müşterilerine diğer şirketlerden alamayacakları olguları da satmaktadır. Özellikle mobil uyumlu web site tasarımları, günümüzde her web tasarım şirketi tarafından hakkıyla yerine getirilememektedir. İşletme, müşterilerine özel bir hizmet sağlayarak hızlı ve kaliteli akışa sahip web sitelerinin üretimini sağlıyor.

 

Satış Sonrası Destek

Satış sonrasında müşterilere destek olmak, web tasarım ve kullanımı bilmeyenler için bulunmaz bir nimettir. Sitenin kurulması ve kullanılmasında herhangi bir sorun yaşayan müşterilerine detaylı hizmetler sağlayarak, onlara en kaliteli şekilde yardımcı olmayı hedefliyorlar. Gerçekleştirdikleri web sitelerdeki sorunları ve oluşabilecek durumları öngörerek, kullanıcıyı bilgilendiriyor, gerektiği yerde yardım ve destek paketlerini de sunuyorlar.

 

Güncellenebilir İçerik

Web sitelerinin sabit kalması, devamlı ziyaretçileri için ilgi çekici bir bilginin bulunmamasına işaret eder. Kullanıcılar bir süre sonra web sitelerini ziyaret etmeyi bırakabilirler. Bu nedenle işletme, müşterilerine sürekli güncelleme yapabilecekleri, bilgi aktarımı yapabilecekleri bir planlama yapıyor. Özel bir hizmet sayesinde gerek blog üzerinden gerek içerik güncellemesiyle, web sitesinin sürekli olarak ilgi ve trafik çekici olarak hizmet vermesini hedefliyor.