Tel: 0539 846 37 89 WhatsApp İletişim
Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım

E-ticaretin yaygınlaşması ile web sitelerinin önemi oldukça artmıştır. Bunun bilincinde olan firmamız, sektördeki 8 yıllık tecrübesi ile sektörün en kaliteli ve verimli web sitelerini hazırlamaktadır. Hizmetlerimizi A’dan – Z’ye anahtar teslimi olarak yaptığımızdan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktayız. Ticarette zamanın ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden, profesyonel ekip ve donanımımız sayesinde, sektörde en hızlı iş teslimini yapmaktayız.

Web Tasarım Hizmetleri

Firma ve şirketlere sunduğumuz web tasarım hizmetleri ile birçok fayda sağlıyor, onları hizmet verdikleri konum ve pozisyonda avantajlı hale getiriyoruz.

Web tasarım hizmetlerimiz ile müşterilerimize sağladığımız avantajların bazıları şunlardır;

  • Güçlü ve hızlı bir alt yapı sayesinde, mesafeleri yakınlaştırarak, yurt içi ve yurt dışından daha çok kitlelere ulaşılmasını sağlıyoruz.
  • Firma, marka, hizmet ve ürünlerin prestijlerinin artmasını ve kitlelerin daha fazla güven duymasını sağlıyoruz.
  • Arama motorlarında ilk sıralarda yer almalarını sağlayarak, müşteri potansiyelini daha da arttırıyoruz.
  • Daha az masrafla, daha çok ve etkili reklam verilmesine yardımcı oluyoruz.

Ayrıca, müşterilerimizin aynı sektörde faaliyet gösteren rakip firmalarla, rekabet şansını arttırıyor ve markalaşma yolunda ilerleme sağlıyoruz. Hazırladığımız web tasarım ve web siteleri sayesinde, müşterilerimizin ticaret hacimleri, kısa sürede fark edilir bir artış göstermektedir.

Tel: 0539 846 37 89 WhatsApp İletişim

Nasıl Çalışıyoruz?

Firma olarak tüm web tasarımlarımızı müşterilerimize özel olarak hazırlamaktayız. Öncelikle müşterilerimizle görüşme yaparak, talep ve ihtiyaçları öğreniyoruz. Hizmet verdikleri sektör ve rakiplerini analiz ederek, kullanılacak araçları da içeren projelerimizi hazırlıyoruz.

Tasarım ve yazılımcılarımız ile web sitesini hazırlarken profesyonel video ve fotoğrafçılarımız ile sosyal medya yönetim uzmanlarımızı da dahi ederek, tasarımımıza son şeklini veriyoruz.

Web sitesinin testini yaptıktan sonra yayına koyuyor ve bu aşamada da testlere devam ediyoruz. Siteye gelen geri dönüşler çerçevesinde güncelleme ve düzeltmeler yaparak, iş teslimimizi gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

İnternet kullanıcıları, kolaylık ve süreklilik açısından, mobil cihazları daha çok tercih etmektedir. Bu nedenle de e-ticaret ile uğraşan firmalar, reklamlarını daha çok sosyal medya üzerinden veriyorlar.

Firma olarak, tüm web tasarımlarımızı mobil uyumlu olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem arama motorlarında daha kolay bulunabiliyor, hem de ürün ve hizmetler çok daha kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşabiliyor. Profesyonel yazılım ve tasarımcılarımız ile sosyal medya yönetim uzmanlarımız sayesinde hazırladığımız tasarımlarımız, tüm mobil cihazlar tarafından kolay ve etkili bir erişim sağlamaktadır.

Ayrıca, kullandığımız görsel ve araçlarla da sosyal medya üzerinden daha fazla geri dönüşüm sağlamaktayız. Firma yöneticileri ve yetkilileri de bu sayede, mobil cihazları ile istedikleri yer ve zamanda, web sitelerini kontrol ve yönetebilirler.

Web Tasarım
Web Tasarım

Hosting ve SEO Entegrasyonu

Firma olarak web tasarım hizmetlerimizin yanında, müşterilerimize uygun en kaliteli hosting hizmetini de almalarına yardımcı olmaktayız. Bu sayede, müşterilerimiz web sitelerinin 24 saat kesintisiz ve etkili bir şekilde hizmet vermesini sağlayabilirler.

Ayrıca web siteleri tüm saldırılara karşı tam bir koruma altında bulunur. Hosting hizmeti ile online olarak yapılacak tüm finansal işlemler, SSL sertifikası güvencesinde koruma altında bulunur. Firma olarak tüm web tasarımlarımızı SEO uyumlu olarak yapmaktayız. SEO uyumlu olmayan web siteleri, birçok arama motoru tarafından görüntülenmemektedir.

Profesyonel yazılım ve tasarım ekiplerimiz, web sitelerini SEO uyumlu hale getirerek, tüm arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Bu da daha çok müşteri ve daha çok kazanç anlamına gelmektedir.

Tel: 0539 846 37 89 WhatsApp İletişim

Güncellenebilir İçerikler

Müşterilerimize sunduğumuz modern ve dinamik web tasarım sayesinde, içerikler günün koşul ve firma ihtiyaçlarına göre kolaylıkla güncellenebilmektedir. Etkin tasarım ve yazılımlarımızı sayesinde, hizmet verdiğimiz firma elemanları tarafından, istenilen içerikler kısa sürede yenilenebilir veya değiştirilebilir. Bu işlemler için özel bir deneyime ihtiyaç duyulmamasına rağmen, gerektiğinde konu ile ilgili eğitim de sağlıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Firma olarak müşterilerimizle iş tesliminden sonrada irtibatımızı devam ettirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü sorun ve iyileştirme hususunda teknik desteklerimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, web sitelerini düzenli olarak kontrol ediyor ve gerekli ihtiyaçları anında gideriyoruz. Talep edilmesi halinde, satış sonrası geri dönüşümleri de analiz ederek, raporlama hizmeti de vermeye devam ediyoruz.