Grafik Tasarım

Firmamız 8 yıldır grafik tasarım alanında hizmet veriyor. Şirketler ve firmalar için gerekli olan grafik tasarımların profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Bu alandaki verdiğimiz hizmetin kalitesinden emin olarak grafik tasarımı kapsamında yer alan her türlü işi firma olarak gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tasarımlarla ortaya kaliteli ve müşteri çeken web sitelerini hazırlıyoruz. Firma olarak deneyimli tasarım elemanlarıyla çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayarak hızlı iş teslimi yapıyoruz.

Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

Grafik Tasarımı Hizmetlerimiz

Kurumlar, şirketler ya da bireyler için verdiğimiz hizmet kapsamında etkileyici ve özgün tasarımlar yapıyoruz. Yaptığımız tasarım işlemlerinde grafik tasarımlarının firmaları yansıtması için çalışıyoruz.

Firma olarak profesyonel anlamda verdiğimiz grafik tasarımı hizmetlerimiz şunlardır;

  • Logo tasarımları
  • Dergi tasarımları
  • Katalog tasarımları
  • Menü tasarımları
  • Kurumsal kimlik tasarımları
  • Dijital tasarımlar
  • Broşür tasarımları
  • Kartvizit tasarımları

Firma olarak grafik tasarımını kapsayan tüm bu hizmetleri kaliteli bir şekilde veriyoruz. Müşterilerimiz web sayfamızdan form doldurarak bizlere ulaşım hizmetlerimiz ve almak istedikleri hizmet hakkında bilgi alabiliyorlar.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketleri ya da internet girişimleri için kurumsal kimliğe ihtiyaç duyan kişiler için kurumsal kimlik tasarımı hizmeti veriyoruz. Öncelikli olarak kurumsal kimliğe ihtiyacı olan şirketin ne amaçla hizmet verdiğini ve hedefinin ne olduğunu öğreniyoruz. Daha sonra da şirketin sektörde var olabilmesi için gerekli olan konsepti belirleyerek kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştiriyoruz.

 

Logo Tasarımı

Kişiler yeni bir marka oluşturduklarında ya da şirket açtıklarında bunu yer aldıkları sektörde duyurabilmeleri için logoya sahip olmaları gerekir. Kurumsal kimlik tasarımı işlemlerimizden sonra kurumsal kimlik için uyumlu logoların tasarlanmasını sağlıyoruz. Çünkü kişiler bir ismi ya da firmayı duyduklarında ilk dikkatlerini çeken logolar olur. Bu sebeple firma olarak müşterilerimize özel etkileyici logo tasarımları yapıyoruz. Yaptığımız logo tasarımlarının hedeflenen kitleye hitap edecek renk ve özelliklerde olması için çalışıyoruz. Tasarım aşamamızda ayrıca müşterilerimizin fikirlerine de önem vererek onlar için en uygun logonun oluşturulmasını sağlıyoruz.

 

Katalog Tasarımı

Firmaların üretmiş oldukları ürünlerin ya da hizmetleri tanıtabilmeleri için katalog tasarımı hizmeti veriyoruz. Hazırladığımız kataloglar, kataloğun kullanılacağı firmanın markası ve logosuyla uyumlu oluyor. Ayrıca katalogların sayfa yapısı, renkleri, kullanılan resimlerde ürünleri doğru yansıtacak şekilde hazırlanıyor. Böylece müşterilerimiz kataloglarla hizmet pazarlamasını yapabiliyorlar.

 

Kartvizit Tasarımı

Grafik tasarımı hizmetlerimiz arasında kartvizit tasarımı hizmeti de yer alıyor. Şirket ya da firma sahipleri bastırdığı kartvizitler sayesinde daha çok kişiye ulaşabiliyorlar. Görüştükleri kişilere verdikleri kartvizitler o işe ihtiyacı olan kişilerin firmanın bilgilerinden ve numaralarından yararlanmasını sağlıyor. Bunun için tasarım firması olarak şirket sahipleri için şirketlerin yaptığı işi yansıtacak ve imajını artıracak kartvizitler hazırlıyoruz. Hazırladığımız kartvizitlerde şirketin adı, adresi, iletişim numaraları ve yapılan işe ait kısa bilgiler yer alabiliyor.

 

Broşür Tasarımı

Grafik tasarımı alanın da hizmet veren firma olarak hizmet çeşitlerimiz arasında broşür tasarımları da yer alıyor. Şirketlerin açılışları ya da ürün satışları için broşürler hazırlıyoruz. Hazırladığımız broşürlerde üretilen ya da satışa çıkarılan ürünlere ait bilgiler yer alıyor.

Ayrıca broşürlerin etkileyici ve merak uyandırıcı unsurlara sahip olmasını sağlıyoruz. Broşürlerde yer alan ürünleri gerçekten firmanın yaptığı ürünler olmasına ve doğru bilgiler vermesine gayret ediyoruz. Ayrıca hazırladığımız broşürlerin renk uyumunun da olmasını sağlıyoruz.

Özgün tasarımlar yaparak hazırladığımız broşürler insanlara dağıtıldığında insanların ilgisini çekiyor ve firmayı tercih ediyorlar. Sizlerde firmanız için broşür tasarımı yaptırmak isterseniz web tasarım sayfamızda yer alan fiyat teklifi formunu doldurarak broşür tasarımları için fiyat teklifi alabilirsiniz.