Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma, Web sitesiyle alakalı sizlere söyleyebileceğim en önemli şeylerin başında hedefleriniz ve ne istediğinizi gerçek anlamda belirlemiş olmanız gerekmektedir. Bu sözü biraz açacak olursak şöyle ki, meslek grubunuzdaki diğer Web sitelerini inceleyip bir fikir aldıktan sonra Web sitenizin nasıl olması gerektiğini doğrudan açık bir şekilde Web tasarımcıya aktarmanız halinde Web sitesi kurma süreci çok daha başarılı ilerleyecektir.

Web sitesi kurma işlem maliyeti ve zamanı tamamen belirlediğiniz içeriklerle doğru orantılı olacaktır. Bu işlemler doğrultusunda yapılacak olan Web sitesi ortaya çıkan yazılım üzerinden bir zaman ve maliyet çıkartılacaktır. Kısaca bu işler bu şekilde devam etmektedir.

Web Sitesi Nasıl Açılır?

Web sitesi, belirlemiş olduğunuz istekler ve Web sitesinin içinde olacak içerikle doğru orantıda olacaktır. Web sitesi açmanın süreçlerini sizlere basamak basamak aşağıda anlatıyor olacağım.

  • Yapılması gereken Web sitesinin “www.site.com” alan adı belirlenmeli.
  • Sitenin içeriğinin ne olacağı? Hangi sektör üzerinde rekabet edeceğiniz.
  • Web sitesi için elinizde mevcut yazılar ve fotoğraflar.
  • Beğendiyseniz sektör ve sektör dışı Web sitelerinin Web Tasarımcısına Gösterilmesi.
  • Web Tasarımcısı ile Zaman ve Fiyat Konusunda detaylı ve yazılı bir şekilde anlaşılması.
  • İşin kontrol edilmesi ve müşterinin Web tasarımcısından istekleri.
  • Web sitesinin yayına alınması.

Bu işlemlerin ardından Web sitesini başarılı bir şekilde yayına alıyor olmalısınız ve artık gerekli güncellemeleri yaparak Arama motorlarında üst sıralara çıkmayı beklemelisiniz.

web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı

 

Hemen Web Sitesi Yaptırmaya Başla

Aşağıdaki formu doldurarak Web sitesi hakkında tüm merak ettiklerinizi ve taleplerinizi gerekli kutucukları doldurun, size en kısa süre içinde cevap vermeye çalışayım

[ninja_form id=2]

 

Web Tasarım Ücretleri Nedir?

Web sitesi ücretlerini maalesef bir standarda bağlamak çok mümkün değil isteklere bağlı olarak değişmektedir ancak çevremdeki Web sitelerinden araştırmalarıma göre sitelere ortalama bir Web site ücretleri çıkartmaya çalıştım. Aşağıda Web sitesi fiyatlarını sizlerle paylaşıyorum.

  • Başlangıç Paketi : 700₺
  • Orta Düzey Paket : 1200₺
  • İleri Düzey Paket : 2500₺ ve isteklere göre değişkenlik gösterebilir.

Not: Bu paketlere Domain ve Hosting dahil edilmemiştir. Anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Paket içeriklerini yukarıdaki formu veya iletişim sayfasındaki telefon numarasını arayarak bilgi talep edebilirsiniz.

Web Sitesi Kurma