Freelance Web Tasarım

Freelance Web Tasarım : Web sitesi tasarımı veya çeşitli Web tasarım konularında destek alınan kişiye söylenmektedir. Yapılan Web tasarım hizmeti her hangi bir firmadan bağımsız olarak yapılmaktadır. Genelde kişinin boş vakitlerinde veya mesai dışında hobi olarak hiç bir ticari amaç gütmeden yaptığı işler için kullanılan terimdir.

Kişilerin problemlerine çözüm bulmak için çalışan onlarca Freelance çalışan kişiler samimi söylemek gerekirse bir çok ajanstan daha iyi iş çıkarmaktadır. Bu tarz kişilerin en önemli özelliği de işi sahiplenip tamamen yaratıcı ve hızlı iş çıkarmalarıdır.

Freelance iş yapanlar benim gözlemlediğim kadarıyla bu işi tamamen öğrenmek için yapmaktadır. Yaptıkları işleri referans olarak göstermek daha önce profesyonel olarak işleri olmadığından çok önemlidir.

Not: Freelance çalışan kişiler genelde işlerinin arkasında duran ve sahiplenen kişilerdir. Bunun en somut örneği de piyadaki WordPress siteleridir. Genelde WordPress siteleri freelance olarak yapılmaktadır ve gayet güzel işler çıkmaktadır.

Telefonunuzun Freelance Web Tasarımcısı olarak burada yer almasını istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun.

Freelance Talep Formu

[ninja_form id=3]

Freelance Web Tasarım Nasıl Yaptırılır?

Freelance Web Tasarım Nedir?
Freelance Web Tasarım Nedir?

Freelance Web sitesi yapan kişileri İnternet üzerinden araştırıp kendileriyle yapacağınız projeyi detaylı anlatmanız halinde basamak basamak istenilen Web tasarım ortaya çıkartılır. Tekrardan sizler bahsetmek istediğim önemli konulardan birisi de şudur.

Freelance çalışan insanlar normal bir çalışandan kendi tecrübelerime göre daha fazla iş yapma isteği vardır. Bu sebeple de işinizin hızlı yapılması gibi tedirginlikleri ortadan kaldırırlar ve düzgün bir şekilde çalışmanın ortaya çıkmasını sağlarlar.

Freelance Avantajları

Freelance kişilerle çalışmanızın bir çok avantajı vardır. Bu avantajları sizlere maddeler halinde sunuyor olacağım. Ek bir bilgi vermem gerekirse sizlere sadece bir öneridir. Kesinlikle yapmanız gereken şeyden bahsetmiyorum. Freelance ile çalışıp çalışmamak tekrar söylüyorum size kalmıştır.

  • Çalışma isteği yüksek olduğu için işinizi iyi çıkarma olasılığı daha yüksek.
  • İstenilen işlerin mümkün olduğunca hızlı çıkarılması.
  • Normal bir mesai saatinin olmaması.
  • İşi yapan kişiye erişim kolaylığının olması.
  • Ekleme veya çıkarmalarda rahatça dile getirme.

Not: Tüm Freelance çalışanlar bu özellikleri taşımayabilir ama genel anlamda çalışma tarzları ve stilleri aynıdır. Tabi ki Web sitesi yaptırırken seçim size kalmıyor. Ben sadece size freelance çalışanların genelinin artı yönlerini söylemiş bulunmaktayım. Tüm Freelance çalışanlar bu özellikleri barındırmayabilir.

 

Freelance ve Web Tasarım gibi konular hakkında tüm sormak istediğiniz konuları yukarıdaki form üzerine bilgilerinizi doldurarak sorabilirsiniz. Size en kısa süre içinde cevap vermeye çalışacağım. Şimdiden herkese iyi çalışmalar diliyorum.

Freelance Web Tasarım